Nocna Zmiana Bluesa

Warsztaty harmonijkowe i gitarowe w Toruniu

25 sierpnia br., tj. w sobotę, w godz. 14:00 – 17:00 w ramach festiwalu „Harmonica Bridge” odbędą się warsztaty harmonijkowe i gitarowe. Poprowadzą je znakomici goście z Wielkiej Brytanii: Steve Baker i Dick Bird, którzy dzień wcześniej wystąpią na dziedzińcu Toruńskiego Ratusza Staromiejskiego.

Warsztaty będą prowadzone dla średnio – i bardzo zaawansowanych instrumentalistów.

Steve Baker to wirtuoz harmonijki, zaliczany do ścisłej światowej czołówki a przy tym pedagog, mający w dorobku kilka znakomitych podręczników gry na harmonijce, w tym niezrównany „The Harp Handbook”. Prowadzi warsztaty i kliniki harmonijkowe w całej Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Dick Bird, grający biegle na różnych odmianach gitar, jest szczególnie biegłym mistrzem techniki fingerpicking i gry w otwartych strojach na gitarze akustycznej i dobro. Od kilkudziesięciu lat współpracuje ze Steve Bakerem, z którym zakładał legendarną formację „Have Mercy”.

Koszt udziału w warsztatach to zaledwie 10,- zł. Zapisy bezpośrednio przed zajęciami ale radzimy już dziś wysłać zgłoszenie chęci udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewentualne pytania, prosimy kierować do szefa artystycznego „Harmonica Bridge” S. Wierzcholskiego, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.